Edirne Oteller

Edirne Oteller

Edirne’nin en yeni ve en şık otellerinden biri olan Lagom Otel, yabancı müşteriler tarafından oldukça ilgi ile karşılanmaktadır. Lagom Otel tüm iş ve gezi seyahatleri için oldukça uygun fiyatlara hizmet sunmaktadır.

REZERVASYON
Edirne oteller
arasında en iyi hizmeti sunan Lagom Otelde, üç farklı otel seçeneği bulunmaktadır. Bu odalar aile odası, twin ekonomik oda ve standart çift kişilik oda olarak belirtilmiştir. Aile odası iki kişilik bir adet ve tek kişilik bir adet olmak üzere iki adet yatak içermektedir. Odanın boyutu 28 metrekaredir. Odada çalışma masası, klima, banyo, emanet kasası, televizyon ve telefon bulunmaktadır. Odanın fiyatı sabah kahvaltısı da dahil olmak üzere 750 TL olarak belirlenmiştir. 

Standart çift kişilik oda ise çift kişilik bir adet yataktan oluşmaktadır. Odada diğer odalarda olduğu gibi çalışma masası, banyo, klima, televizyon, emanet kasası ve telefon bulunmaktadır. Odanın boyutu 22 metrekaredir. Kahvaltıda dahil olmak üzere gecelik fiyatı 550 TL olarak belirlenmiştir. 

Twin ekonomik oda ise iki adet tek kişilik yataktan oluşmaktadır. Odada diğer odalarda olduğu gibi televizyon, telefon, klima, banyo, çalışma masası ve emanet kasası bulunmaktadır. Odanın boyutu tam olarak 20 metrekaredir. Kahvaltıda dahil olmak üzere tek gecelik fiyatı 450 TL olarak belirlenmiştir. 

Otele ulaşıp yer ayırtabilmek için tek yapmanız gereken Lagom Otelin internet sitesine girerek iletişim numarasını aramaktır. Ayrıca internet sitesinde yer alan yer ayırt sekmesine tıklayarak online olarak da yer ayırtabilirsiniz. Yer ayırtma sekmesinde seçmiş olduğunuz odayı işaretleyip gerekli bilgileri girdiğiniz halde yeriniz ayırtılmış olacaktır. 

Otelde ücretsiz internet bulunmaktadır. Sabah kahvaltıları 09.00 ve 11.00 arasında yapılmaktadır. Odaya servis bulunmaktadır. Edirne oteller arasında en uygun fiyata hizmet sunan Lagom Otele günün istediğiniz her saatinde danışabilirsiniz.

Lagom Hotel olarak sizlere online rezervasyon hizmeti sağlamaktayız. Sitemizden yaptığımız rezervasyonlarda, diğer portal sitelere göre %10 indirimli olarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Rezervasyon  

Whatsapp Hattı

Edirne’yi Keşfet 

Selimiye Camii

Eski Camii

Üç Şerefeli Camii

Sweti George Bulgar Kilisesi 

Diğer Sayfalarımız

Edirne Butik Otel  

Edirne Konaklama

Edirne Otel 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir