Edirne Konaklama 

Edirne Konaklama 

Edirne civarlarında yapılan iş gezileri ya da turistik geziler için en uygun otelin Lagom Otel olduğunu söyleyebiliriz.

Lagom Otel, Edirne’nin en yeni ve en şık otellerinden biridir. Edirne konaklama işlemleri için müşterilerin odalarında kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini sağlayan Lagom Otel, müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutmaktadır. Üç farklı oda seçeneği bulunan Lagom Otel, müşterileri için üç farklı dil seçeneği de sunmaktadır. 

Odalardan ilk seçenek olan aile odasıdır. Aile odası bir adet tek kişilik ve bir adet iki kişilik yatak olmak üzere iki adet yataktan oluşmaktadır. Odanın boyutu 28 metrekaredir. Odada bir adet banyo, çalışma masası, klima, televizyon, minibar, telefon ve emanet kasası bulunmaktadır. Odanın fiyatı kahvaltıda dahil olmak üzere 750 TL olarak belirlenmiştir. 

REZERVASYON

Odalar için diğer seçenek ise standart çift kişilik odadır. Standart çift kişilik odada bir adet çift kişilik oda bulunmaktadır. Oda içerisinde diğer odalarda olduğu gibi çalışma masası, klima, telefon, banyo, emanet kasası, minibar ve televizyon bulunmaktadır. Odanın boyutu 22 metrekaredir. Odanın fiyatı kahvaltıda dahil olmak üzere tek gecelik olarak 550 TL olarak belirlenmiştir. 

Bir diğer seçenek ise twin ekonomik odadır. Twin ekonomik oda iki adet tek kişilik yataktan oluşmaktadır. Odanın boyutu 20 metrekaredir. Oda içerisinde bir adet banyo, televizyon, çalışma masası, klima, telefon, minibar ve emanet kasası bulunmaktadır. Odanın fiyatı kahvaltıda dahil olmak üzere 450 TL olarak belirlenmiştir.

Edirne konaklama otelleri arasında en iyi hizmeti sunan Lagom Otelde ücretsiz internet bulunmaktadır. Kahvaltı saatleri 09.00 ile 11.00 arasındadır. Lagom otelden yer ayırtabilmek için internet sitesinde belirtilen numarayı arayabilir ya da internet sitesine girerek yer ayırt sekmesinden online olarak da yer ayırtabilirsiniz.

Lagom Hotel olarak sizlere online rezervasyon hizmeti sağlamaktayız. Sitemizden yaptığımız rezervasyonlarda, diğer portal sitelere göre %10 indirimli olarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Rezervasyon  

Whatsapp Hattı

Edirne’yi Keşfet 

Selimiye Camii

Eski Camii

Üç Şerefeli Camii

Sweti George Bulgar Kilisesi 

Diğer Sayfalarımız

Edirne Butik Otel  

Edirne Konaklama

Edirne Otel 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir