Lagom Hotel

Lagom Hotel

Edirne’nin en yeni ve en şık otellerinden biri olan Lagom hotel, müşterileri tarafından da oldukça tavsiye edilmektedir. Otelimiz müşterilerimizin kendilerini evlerinde gibi rahat ve konforlu hissedebilmesi için gerekli olan tüm özelliklere sahiptir. 

Lagom hotel, Edirne de hizmet vermektedir. Otelde bulunan tüm ürünler en yeni ve en son teknoloji ile üretilmiştir. Sabahları kahvaltı servisi bulunmaktadır. Odaya servis yapılmaktadır. Ücretsiz internet bağlantısına sahip olan otel, Edirne’nin en konforlu ve en yeni otelleri arasında yer almaktadır.

Odalar her gün rutin olarak temizlenmektedir. Odaya yemek servisi bulunmaktadır. Toplam 32 odası bulunan Lagom hotel, iş gezileri ve turistik geziler için uygundur. İki kişilik, üç kişilik ve tek kişilik odalarda birer adet banyo, masa, sandalye, televizyon, giysi dolabı ve küçük bir buzdolabı bulunmaktadır. Banyoda tüm kişisel bakım aletleri bulunmaktadır. Her müşteri değişimi sonrası odadaki çarşaflar, yastık kılıfları ve diğer tüm kullanılan aletler dezenfekte edilmektedir. 

 

İki kişilik odalar sabah kahvaltısı da olmak üzere 650 TL’dir. Odada banyo, televizyon, klima, ücretsiz internet, minibar ve ve emanet kasası bulunmaktadır. Kahvaltı saatleri 09.00 ve 11.00 arasındadır. Odadaki her şey konforunuz için tasarlanmıştır. Standart çift kişilik odalar sabah kahvaltısı olmak üzere 650 TL’dir. Odada yine aynı şekilde minibar, televizyon, çalışma masası, banyo, telefon ve emanet kasası bulunmaktadır. Aile odalarımız ise bir adet çift kişilik ve bir adet tek kişilik yatak içermektedir. Kahvaltıda dahil olmak üzere toplam ücreti 850 TL’dir. Aynı diğer odalardaki gibi banyo, televizyon, çalışma masası, minibar ve emanet kasası bulunmaktadır. 

 

Oteller genellikle tatil için gelen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Yaz aylarında daha çok ilgi gören oteller kış ayları için düzenlemeler yapmamaktadır. Ancak Lagom hotel yaz ve kış sezonu müşterileri için her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır. Kış aylarında da birçok müşteri ağırlayabilecek imkana sahip olan Lagom hotel, yaz aylarında da müşterileri için tüm imkanları sunmaktadır. Edirne’nin en yeni ve en şık hoteli olan Lagom hotel, otelinde yabancı müşterilerine ağırlamak için yabancı dil seçeneği de sunmaktadır. Bu seçenekler internet sitesinde de belirtilmektedir. Türkçe dahil olmak üzere üç farklı dilde hizmet veren Lagom hotelin konfor için tasarlanan odalarında kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz. 

Lagom hotelden yer ayırtmak oldukça kolaydır. Oteldeki odaları incelemek ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için Lagom hotel internet sitesine girebilirsiniz. Sitede odalarda bulunan tüm imkanlar sunulmaktadır. Ardından internet sitesinden size uygun olan odayı seçerek yer ayırtabilirsiniz. Yer ayırtmak içi seçtiğiniz odaya tıklayarak giriş ve çıkış tarihlerinizi girdikten sonra odada kalacak kişi sayısını belirtmeniz gerekir. Tüm bu işlemlerin ardından yer ayırt sekmesine basarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

Yer ayırtmak için bir diğer seçenek ise internet sitesinde belirtilen iletişim numarasını aramaktır. İletişim numarası Lagom hotele aittir ve aradığınız zaman fark etmeksizin yer ayırtabilirsiniz. Ayrıca sitede iletişim sekmesine tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfada belirtiler bilgileri doldurarak Lagom hotel’e iletmek istediğiniz mesajı da iletebilirsiniz. Tüm bu işlemler internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra Edirne’nin en yeni ve müşteriler tarafından en çok tercih edilen oteli olan Lagom hotel, sektördeki en iyi ve en yeni gelişmeleri takip ederek  müşteri konforu için tüm imkanları sunmaktadır. Sizde Edirne civarındaki iş ya da gezilerinizde veya tatillerinize Lagom hoteli gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Lagom Hotel olarak sizlere online rezervasyon hizmeti sağlamaktayız. Sitemizden yaptığımız rezervasyonlarda, diğer portal sitelere göre %10 indirimli olarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Rezervasyon  

Whatsapp Hattı

Edirne’yi Keşfet 

Selimiye Camii

Eski Camii

Üç Şerefeli Camii

Sweti George Bulgar Kilisesi 

Diğer Sayfalarımız

Edirne Butik Otel  

Edirne Konaklama

Edirne Otel 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir