Edirne Otel

Edirne Otel

Edirne otel arayışlarınız sırasında Lagom Otel size sunulan seçenekler arasında en kaliteli ve en konforlu bir seçenek olacaktır. Çünkü Lagom Otel Edirne’nin en yeni ve en konforlu otellerinden biridir. 

Lagom Otelde üç ayrı oda seçeneği bulunmaktadır. Bunlar twin ekonomik oda, standart çift kişilik oda ve aile odası olarak belirlenmiştir. Twin ekonomik oda tek kişilik iki yataktan oluşmaktadır. Oda içerisinde banyo, minibar, klima, çalışma masası, televizyon ve emanet kasası bulunmaktadır. Odadaki yatak sayısı ikidir ve yataklar tek kişiliktir. Standart çift kişilik odada ise bir adet yatak bulunmaktadır ve yatak çift kişiliktir. Oda içerisinde twin ekonomik odada bulunan tüm imkanlar bulunmaktadır. Aile odasında ise tek kişilik bir adet ve çift kişilik bir adet olmak üzere iki adet yatak bulunmaktadır. Edirne Otel seçenekleri arasında en iyi ve en konforlu hizmetleri sunan Lagom Otel, müşterilerin kendilerini evinde hissetmesi için tüm imkanları sunmaktadır. Lagom Otelde sunulan bir diğer hizmet ise ücretsiz internettir. İnternete ücretsiz olarak bağlanabilirsiniz.

REZERVASYON

Lagom Otel fiyatları ise Edirne otel fiyatları arasında en uygun olan fiyatlar diyebiliriz. Twin ekonomik oda fiyatı 450 TL, standart çift kişilik oda 550 TL, aile odası ise 750 TL olarak hizmete sunulmaktadır. Odaların her birinde minibar, banyo, çalışma masası, telefon, televizyon, klima ve emanet kasası bulunmaktadır. Kahvaltı saati 09.00 da başlayarak 11.00 da sona ermektedir. Odaya servis bulunmaktadır. 

Tüm bunların yanı sıra Edirne otel tercihlerinizde Lagom Oteli seçmeniz kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Yer ayırtmanız için tek yapmanız gereken internet sitesinde belirtilen telefon numarası ile iletişime geçmektir. Lagom Otel internet sayfasından da odalarımız sekmesine tıklayarak online olarak yer ayırtma işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Lagom Hotel olarak sizlere online rezervasyon hizmeti sağlamaktayız. Sitemizden yaptığımız rezervasyonlarda, diğer portal sitelere göre %10 indirimli olarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Rezervasyon  

Whatsapp Hattı

Edirne’yi Keşfet 

Selimiye Camii

Eski Camii

Üç Şerefeli Camii

Sweti George Bulgar Kilisesi 

Diğer Sayfalarımız

Edirne Butik Otel  

Edirne Konaklama

Edirne Otel 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir