Edirne En Uygun Otel

Edirne En Uygun Otel

Edirne seyahat ve gezileriniz için uygun fiyatlarda otel arıyorsanız Lagom Otel sizin için en iyi seçeneklerden biridir. Edirne’nin en yeni ve en şık otellerinden biri olan Lagom Otel, müşterilerine sunmuş olduğu hizmet ile onları kendi evlerinde gibi hissettirmektedir. Edirne en uygun otel fiyatları arasında olan Lagom Otel müşterilerine günün her saatinde hizmet sunmaktadır.

Lagom Otel fiyat bakımından diğer otellere oranla oldukça uygun ve en kaliteli hizmeti sunan otellerden biridir. Oldukça konforlu oda ve yataklara sahip olan Lagom Otel, müşterilerine 3 farklı dil seçeneği sunmaktadır. Üç farklı oda yapısına sahip olan bu otel, tüm odalarında kişisel banyo ve emanet kasası bulundurmaktadır.

REZERVASYON

Banyolardan bulunan kişisel bakım eşyaları her müşteri değişikliğinden sonra değiştirilmekte ve dezenfekte edilmektedir. Yatak çarşafları da aynı şekilde değiştirilerek yeni ve temiz çarşaflar takılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra otelde mevcut olan 32 odada da televizyon, klima, çalışma masası, banyo, minibar, emanet kasası ve telefon bulunmaktadır. Sabah kahvaltısı 09.00 ile 11.00 saatleri arasında sunulmaktadır. Odaya servis bulunmaktadır. İnternet bağlantısı ücretsizdir. 

Otelde üç farklı oda çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan ilki twin ekonomik odadır. Bu odada tek kişilik iki adet yatak bulunmaktadır. Bu odanın fiyatı gecelik 450 TL’dir. Odanın boyutu 20 metrekaredir. İki kişinin kalabileceği bu oda fiyatına kahvaltıda dahildir. Diğer oda ise standart çift kişiliktir. Oda içerisinde bir adet iki kişilik yatak bulunmaktadır ve odanın boyutu 22 metrekaredir. Oda fiyatı kahvaltıda dahil olmak üzere 550 TL’dir. Bir diğer oda ise aile odasıdır. Bu odada iki kişilik bir adet, tek kişilik bir adet olmak üzere iki adet yatak bulunmaktadır. Odanın boyutu 28 metrekaredir. Oda fiyatı gecelik olarak 750 TL’dir. Yine aynı diğer oda fiyatları gibi kahvaltıda fiyata dahildir ve Edirne en uygun otel fiyatları arasındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir