Edirne En İyi Otel

Edirne en iyi otel

Edirne en iyi otel sıralamasında olan Lagom Otel, müşterileri için elinden gelen tüm hizmetleri sunmaktadır. 

Edirne’nin en yeni ve en lüks otellerinden biri olan Lagom Otelde, üç farklı oda seçeneği ve üç farklı dil seçeneği bulunmaktadır. Odalar aile odası, twin ekonomik oda ve standart çift kişilik oda olarak üçe ayrılmaktadır. 

REZERVASYON

Aile odası bir adet tek kişilik ve bir adet iki kişilik olmak üzere iki adet yatak içermektedir. Odada minibar, banyo, televizyon, telefon, çalışma masası ve bir adet emanet kasası bulunmaktadır. Odanın boyutu 28 metrekaredir. Kahvaltıda dahil olmak üzere odanın gecelik fiyatı 750 TL olarak belirlenmiştir. 

Twin ekonomik odada ise tek kişilik iki adet yatak bulunmaktadır. Odada bir adet banyo, minibar, televizyon, emanet kasası, klima ve çalışma masası bulunmaktadır. Odanın boyutu 20 metrekaredir. Oda fiyatı kahvaltıda dahil olmak üzere 450 TL olarak belirlenmiştir. 

Oda seçenekleri arasında bir diğer oda ise standart çift kişilik odadır. Standart çift kişilik odada bir adet çift kişilik yatak bulunmaktadır. Odanın boyutu 22 metrekaredir. Oda içerisinde bir adet banyo, televizyon, klima, çalışma masası, minibar ve emanet kasası bulunmaktadır. Oda fiyatı sabah kahvaltısı da dahil olmak üzere 550 TL olarak belirlenmiştir. 

Otelde ücretsiz internet bulunmaktadır. Sabah kahvaltıları 09.00 ve 11.00 saatleri arasındadır. Odaya yemek servisi bulunmaktadır ve odalar her gün düzenli olarak temizlenmektedir. Edirne en iyi otel sıralamasında olan Lagom Otelden yer ayırtabilmek için internet sitesinde belirtilmiş olan iletişim numarasını aramanız yeterli olacaktır. ayrıca Lagom Otel internet sitesine girerek online olarak da yer ayırtma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Lagom Otel müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutmaktadır.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir