Edirne Toplantı Salonu

Edirne Toplantı Salonu 

Lagom hotel toplantı salonu son teknoloji  teknik alt yapıya sahip  kongreler, seminerler, grup ve iş toplantıları hazırlanmıştır. Edirne’nin en prestijli toplantı ve etkinlik noktası olamak için son yenilikleri takip etmektedir. Salonumuz  ferah bir alana sahiptir. Siz değerli konuklarımızın bir birinden güzel deneyimleri ile bir çok bayi, firma etkinlik, toplu yemek kullanımları ile şimdiye kadar hizmet sağlamaktadır.

Mikrofonların olması ve sesi hoparlörlere iyi yansıtması gerekmektedir. Projeksiyon cihazı bir aygıta bağlı ve çalışır olmalıdır. Edirne’de toplantı salonu Edirne araması yaparken biz Lagom Hotel olarak öne çıkmaktayız. 

 Lagom Hotel ve Toplantı Salonu Hizmetleri 

 Lagom Hotel üç yıldızlı lüx odalara sahip bir hoteldir. Edirne’de ziyaretçilere ve turistlere hizmet sunmaktayız. Tekli ve çok kişili odalarla müşterilerine sunduğu hizmette başarılıyız. Edirne’ye gelen her insanın iyi şartlarda konaklamasına önem veriyoruz. Ziyaretçilerin konaklamasını ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermeyi başarabilmekteyiz.

Edirne Toplantı Salonu

 Müşterilerimize sunduğumuz toplantı salonu hizmeti ile de ziyaretçilerimizi memnun ediyoruz. İş adamlarının, müdürlerin veya derneklerin yapacakları toplantılara uygun toplantı salonumuz mevcuttur. Dört yüz kişilik kapasitesiyle toplantı salonu Edirne olarak öne çıkıyoruz. 

 Lagom Hotel Avantajları 

 Lagom Hotel müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Müşterilerine değer veren Lagom Hotel olarak en iyi oda hizmetini ve toplantı salonu hizmetlerini müşterilerimize sunuyoruz. Edirne’ de toplantı salonu Edirne olarak en iyi şartlarda toplantı yapılmasını mümkün kılıyoruz.

 Toplantılarınızı rahatsız edilmeden en iyi ve en verimli şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaya çabalıyoruz. Bu yüzden bir toplantı salonunda olması gereken tüm imkanları toplantı salonumuzda sağlamış bulunmaktayız.

 Dört yüz kişilik toplantı salonumuz iş, dernek gibi birçok toplantıyı mümkün kılmaktadır. En son teknolojik araç ve gereçlerle donatmış olduğumuz toplantı salonu hizmetimiz vardır. Son kalite ses sistemleri ve mikrofonlara sahip toplantı salonunda en iyi koşulları müşterilerimize sağlıyoruz.

 Lagom Hotel ve Toplantı Salonunun Sağladığı İmkanlar

 Edirne’de yer alan üç yıldızlı Lagom Hotel olarak bölgede ziyaretçilere hizmet vermekteyizdir. Konaklama hizmetleri hariç toplantı salonu hizmetleri ile de öne çıkmaktayız Dört yüz kişilik salonumuz son teknoloji projeksiyon, mikrofon ve hoparlör ile donatılmıştır. Her toplantı salonunun ihtiyacı olan şu imkanlara sahiptir:

Son teknoloji modern projeksiyon cihazı ve perdesi

Herkesin sesinizi duymasına yardımcı olmak için son kalite ses sistemi

Sesinizin hoparlör tarafından algılanmasını mümkün kılacak masa ve yaka mikrofonu

Her toplantı salonunun vazgeçilmezi olan laser pointer

 Bir Toplantı Salonu İçin Sunduğumuz İmkanlar 

 Her müşterimizin ihtiyacını gözetiyoruz ve ona göre hareket ediyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda en iyi koşulları müşterilerimize sunuyoruz. Dört yüz kişiyi tek salonda toplamayı mümkün kılan geniş bir salonumuz vardır. Bu toplantı salonu Edirne açısından bir başarıdır. 

 Edirne’de sunduğumuz toplantı salonu hizmetimiz ile öne çıkıyoruz. Çok amaçlı kullanımı mümkün olan salonumuz vardır. Salonumuzda son kalite ses sistemleri vardır. Hizmetlerimiz arasında en iyi masa ve yaka mikrofonları vardır. Salonumuzda yer alan modern projeksiyon ile slayt sunumlarını mümkün kılmaktayız. 

 Lagom Hotel’de Toplantı Yapmanın Avantajları

 Müşterilerimizin memnuniyetini gözetmekteyiz. Bu yüzden en iyi koşulları daima müşterilerimize sağlıyoruz. Son kalitede ve en son teknolojiye sahip sunum malzemelerine sahibizdir. Sahip olduğumuz ses sistemleri ile sesiniz herkes tarafından duyulacaktır. Masa ve yaka mikrofonlarımız ile siz sunumuzu rahatça yapabileceksiniz. 

 Projeksiyon cihazlarımız sayesinde de sizler sunumumuzu veya slaytlarınızı rahatlıkla sunabileceksiniz. Dört yüz kişilik geniş ve ferah toplantı salonumuzla en geniş kitlelere ulaşabileceksiniz.

 Bölgeden en iyi toplantı salonu Edirne olarak gözlere çarpmaktayız. Ses ve perde sistemlerimiz sayesinde etkili sunum yapabilmenize yardım ediyoruz. Laser pointer hizmetimiz ile de sunum yapmanızı teşvik ediyoruz, en iyi şartlarla size hizmet etmeye çabalıyoruz.

Lagom hotel toplantı salonu son teknoloji  teknik alt yapıya sahip  kongreler, seminerler, grup ve iş toplantıları hazırlanmıştır. Edirne’nin en prestijli toplantı ve etkinlik noktası olamak için son yenilikleri takip etmektedir. Salonumuz  ferah bir alana sahiptir. Siz değerli konuklarımızın bir birinden güzel deneyimleri ile bir çok bayi, firma etkinlik, toplu yemek kullanımları ile şimdiye kadar hizmet sağlamaktadır.

Toplantı odalarında; tepegöz, slide projektör, TV, media player, projeksiyon perdeleri, (yaka, telsiz ve kablolu) mikrofon çeşitleri, portatif sahneler, profesyonel ses ve ışık sistemleri, flipchart, kürsü ve mikser gibi tüm teknik ekipmanlar eksiksiz bir şekilde bulunuyor.

Toplantı odalarının detay özelliklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Salon Teknik Özellikleri
✔️Projeksiyon Cihazı ve Perdesi
✔️Ses Sistemi
✔️Masa ve Yaka Mikrofonu
✔️Laser Pointer
✔️400 Kişi Kapasiteli

 

Edirne Toplantı Salonu, Edirne Toplantı Salonu Fiyatları

 

Rezervasyon ve Bilgi için

05072021022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir